پیش بینی فوتبال برنلی و منچستر یونایتد

Arthas

New member
نتیجه شرط پیشنهادی: در بازی قبلی بنده بازی تیم های پرسپولیس و استقلال را برای شما عزیزان شرح دادم که در برای آن بازی بنده شرطبندی روی گزینه گل کمتر از 3.5 را به شما عزیزان شرح دادم که متاسفانه در بازی 4 گل زده شد و شرط پیشنهادی لوز شد.

تورنمنت لیگ برتر انگلیس، فصل 2020/2021 رقابت های هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس شروع بازی: این بازی در روز سه شنبه و در تاریخ 23 دی 1399 برابر 12 ژانویه 2021 و ساعت 23:45 به وقت ایران شروع میشود. این تقابل در کشور انگلیس ،در شهر برنلی و در استادیوم Turf Moor برگزار میشود و تیم برنلی میزبان این بازی است.

توضیحات بازی》》》
این تقابل به میزبانی تیم برنلی برگزار میشود، و این تیم در رقابت های خانگی نتایج خوبی را کسب نکرده اما و تیم منچستر یونایتد در بازی های خارج از خانه نتایج خوبی را به دست آورده است. تیم منچستر یونایتد 7 بازی خارج از خانه را انجام داده است که از این تقابل ها 19 امتیاز به دست آورده است. در این بازی در صورتی که تیم منچستر یونایتد پیروزی را به دست بیاورد، میتواند در رتبه اول جدول قرار بگیرد، البته باید گل های زیادی را به ثمر برساند تا تفاضل این تیم بالا برود. تیم برنلی در بازی قبلی خود ، مصافی را در جام حذفی انگلیس تجربه کرده است، و در آن بازی میزبان بازی بوده است و تیم میلتون کینز دونز میهمان تیم برنلی بوده است و برنلی در این بازی تنها یک امتیاز را کسب کرده است و بازی این دو تیم به وقت های اضافه رفته و در ضربات پنالتی تیم برنلی این تیم را شکست داده است. منچستر یونایتد در بازی قبلی خود، مانند تیم برنلی در رقابت های جام حذفی در مقابل تیم واتفورد قرار گرفته است، و در مصاف با این تیم موفق به کسب 3 امتیاز شده و این تیم را یک بر صفر شکست داده است. این دو تیم در آخرین باری که در مقابل هم قرار گرفته اند در رقابت های لیگ برتر انگلیس در فصل قبلی بوده است که در آن بازی تیم برنلی موفق شده است که تیم منچستر یونایتد را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد. تیم برنلی در این رقابت ها تا الآن توانسته 16 امتیاز را به دست بیاورد و در جایگاه شانزدهم جدول قرار دارد. تیم منچستر یونایتد در این رقابت ها امتیازات بیشتری نسبت به تیم برنلی کسب کرده و با 33 امتیاز در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار دارد.

پیشبینی ها و آمار ها》》》
• در این بازی کدام تیم پیروزی بازی خواهد بود؟ در این بازی شکی نیست که تیم منچستر یونایتد در این بازی پیروزی خواهد بود، اما پیشبینی برد منچستر یونایتد ضریب خوبی ندارد، منچستر یونایتد در 4 بازی قبلی خارج از خانه خود در مقابل برنلی برنده بوده است. • در مصاف این دو تیم چند گل به ثمر میرسد؟ در این بازی به احتمال 70% کمتر از 2.5 گل به ثمر میرسد، در 7 بازی قبلی خانگی برنلی در مقابل منچستر یونایتد کمتر از 2.5 گل زده شده است. • آیا دو تیم در این بازی موفق به بثمر رساندن گل در بازی میشوند؟ با قاطعیت میگویم که در این بازی دو تیم نمیتوانند به گل برسند، و باید یکم آنقدر این پیشبینی مطمئن است که شاید شرط پیشنهادی باشد، برنلی در 6/10 بازی قبلی و منچستر یونایتد در 8/10 بازی قبلی خود موفق پیروزی شده است. • کدام تیم موفق به زدن گل اول بازی میشود؟ قطعاً که تیم منچستر یونایتد تیمی خواهد بود که گل اول این بازی را به ثمر میرساند، منچستر یونایتد در 6/10 بازی قبلی خود گل را وارد دروازه حریف خود کرده است. تیم برنلی در 5 بازی قبلی خود 2 پیروزی ، 2 تساوی و 1 شکست در برابر تیم لیدز یونایتد داشته است. تیم منچستریونایتد در 5 بازی قبلی خود 3 پیروزی ، 1 تساوی در مقابل تیم لسترسیتی و 1 شکست را در مقابل تیم منچسترسیتی داشته است. سبک بازی منچستر یونایتد به گونه ای است که در بازی بیشتر مالکیت بازی را از آن خود میکند و با پاسکاری با حوصله به گل خواهد رسید. احتمال پیروزی برنلی:15% احتمال تساوی شدن بازی:25% احتمال پیروزی منچستر یونایتد:60% نتیجه احتمال بازی: 1 بر صفر با پیروزی تیم منچستر یونایتد


شرط پیشنهادی: در این بازی قطعاً دو تیم نمیتوانند به گل برسند، پس بهترین شرط پیشنهادی، شرطبندی روی گزینه آیا دو تیم گل میزنند؟ خیر، پیشنهاد میشود ضریب این گزینه برای شرطبندی 1.88 است.

منبع: https://pars-bet.com
 
بالا