جورج سن پیر می‌خواهد دوباره به میادین بازگردد و با کانر مک‌گرگور یا حبیب نورماگومدوف مبارزه کند

Velet.

New member
بر اساس گفته‌های مربی جورج سن پیِر، این اسطوره هنرهای رزمی ترکیبی قصد دارد یک‌بار دیگر وارد اوکتاگون شود یک مگافایت برابر حبیب نورماگومدوف یا کانر مک‌گرگور برگزار کند.
سن پیر دو سال پیش در یک دیدار تاریخی مایکل بیسپینگ بریتانیایی را بر سر کمربند میان‌وزن سازمان UFC شکست داده بود. سن پیر تا قبل از آن، به مدت چهار سال از مسابقات دور بود. این مبارز باسابقه کانادایی که هم‌اکنون 38 ساله شده، به‌تازگی از یک بیماری گوارشی بهبودی پیدا کرده است و حالا آماده بازگشت به قفس است. فیراس زهابی، مربی سن پیر به میرر گفته است:
جورج اکنون وضعیت خوبی دارد و بین جنبه‌های مختلف زندگی خود تعادل ایجاد کرده است. اگر بخواهد برای بازگشت به دسته سبک‌وزن تلاش کند باید این تعادل را کنار بگذارد و حجم زیادی از مصرف انرژی و آماده‌سازی را تجربه کند. او برای بازگشت به وزن 70 کیلوگرم به شش ماه تمرین نیاز دارد. فکر نمی‌کنم که جورج برای این کار آماده باشد. به‌نظرم او تنها برای یک مبارزه بزرگ بازخواهد گشت، مثل یک مگافایت. به عنوان قهرمانی هم نیازی ندارد. برای یک ابرمبارزه تنها دو اسم (نورماگومدوف و مک‌گرگور) وجود دارند که در حد او هستند.
 

پیوست ها

بالا