اسکای: مسی به جدایی از بارسا فکر نمی‌کند

سامان

Member
با وجود اختلاف نظرهایی که میان مسی و اریک آبیدال، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا صورت گرفته است، این فوق ستاره آرژانتینی قصد دارد در بارسلونا ماندنی شود.


به نقل از سایت شبکه اسکای اسپورتس انگلیس، منابع نزدیک به این فوق ستاره 32 ساله اعلام کرده اند نگرانی از بابت جدایی مسی از بارسلونا وجود ندارد و این بازیکن به چنین موضوعی فکر نمی کند. قرارداد مسی با باشگاه تا سال 2021 معتبر و او آزاد است به تمدید قرارداد با بارسلونا نیز فکر کند.


این در حالی‌ست که باشگاه بارسلونا می خواهد قرارداد چند ساله دیگری را با لیونل مسی به امضا برساند و امیدوار است پدر و مدیر برنامه مسی در ماه های آینده برای انجام مذاکره با مسئولان باشگاه حاضر شود.


اگرچه اختلاف نظر با آبیدال، شایعاتی را در خصوص رفتن این بازیکن به یکی از کشورهای انگلیس، ایتالیا، فرانسه و حتی آرژانتین به راه انداخته است، هیچ کدام از نشریات اسپانیایی در خصوص جدایی احتمالی مسی در تابستان صحبتی نکرده اند.


اسکای اسپورتس گزارش می‌دهد مسی، به عنوان کاپیتان تیم بارسلونا، از خود و بازیکنان تیمش دفاع کرده و احساس می کند عمومی کردن چنین انتقاداتی از سوی یک مسئول باشگاه سازنده نخواهد بود
 
بالا